Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Süreç Yönetimi ve İş Analizi Çalıştayı-4 'ün 9 ve 10. Hafta Çalışmaları Çankaya Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Uygulama Otelinde Tamamlandı.

Süreç Yönetimi ve İş Analizi Çalıştayı-4 'ün 9 ve 10. Hafta Çalışmaları Çankaya Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Uygulama Otelinde Tamamlandı.

Millî Eğitim Bakanlığı İç Kontrol Sisteminin kurulması, standartlarının geliştirilmesi amacıyla ''Süreç Yönetimi ve İş Analizi Çalıştayı-4'' Çankaya Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Uygulama Otelinde devam etmektedir. Bu kapsamda 20.05.2024 - 31.05.2024 tarihleri arasında merkez birimlerinin katkıları ile gerçekleştirilen çalışmalarda, Bütçe İşlemleri Süreci, Personel Atama, Görevlendirme ve Ayrılış İşlemleri Süreci (Eğitim Hizmetleri Dışındakiler), Mali Hizmetler Süreci, Öğretmen Atama, Görevlendirme, Yer Değiştirme ve Ayrılış İşlemleri Süreci, Merkez ve Merkeze Bağlı Taşra Kurumları İle Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme, Ayrılış ve Öğretmen Atama, Görevlendirme, Yer Değiştirme ve Ayrılış Süreci, Taşınır İşlemleri Süreci, Disiplin İşlemleri Süreci, Mesleki Gelişim ve Eğitim Hizmetlerinin Yönetimi Süreci, Taşımalı Eğitim Süreci, Yükseköğretim Kurumları İle Öğretmenlik Alanına İlişkin Çalışmalar ve İş Birlikleri Süreci, Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esaslarının Belirlenmesi Süreci, Özlük ve Kadro İşlemleri Süreci, Öğretmenevleri Yönetimi Süreci, Şura Salonu ve Spor Salonu Süreci, Yemekhane ve Mutfak İşleri Süreci, Hizmet İçi Eğitim Süreci, Özel Güvenlik İşleri Süreci, Sıfır Atık, İklim Değişikliği ve Çevre Yönetimi Süreci, Okul Sağlığı Hizmetleri Süreci, İlkyardım Hizmetleri Süreci, Eğitim Teknolojileri ve Dijital Becerilerin Geliştirilmesi Süreci, Bilişim Sistemleri Kurulum Süreci, Bilişim Sistemi/Modülü Geliştirme/Güncelleme Süreci, Dijital Tasarım ve Görüntü Düzenleme/İşleme Süreci, Bilişim Teknolojisi Alt Yapı Süreci, Cumhurbaşkanlığı Ulusal Veri Hizmetlerinin Koordinasyonu Süreci, Sistem Geliştirme ve Yönetimi Süreci analiz edilmiştir.

 

Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Ercan TÜRK, Bakanlığımız iç kontrol sisteminin kurulmasına yönelik yapılan çalışmaların önemini ifade ederek katılımcılara teşekkürlerini iletmiştir. 

 

27-06-202427-06-202427-06-2024

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.