Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Süreç Yönetimi ve İş Analizi Çalıştayı 4 'ün 7. Hafta Çalışmaları Çankaya Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Uygulama Otelinde Tamamlandı.

Süreç Yönetimi ve İş Analizi Çalıştayı 4 'ün 7. Hafta Çalışmaları Çankaya Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Uygulama Otelinde Tamamlandı.

Millî Eğitim Bakanlığı İç Kontrol Sisteminin kurulması, standartlarının geliştirilmesi amacıyla ''Süreç Yönetimi ve İş Analizi Çalıştayı-4'' Çankaya Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Uygulama Otelinde devam etmektedir. Bu kapsamda 06/05/2024-10/05/2024 tarihleri arasında merkez birimlerinin katkıları ile gerçekleştirilen çalışmalarda, Yurt Dışına Öğretmen ve Okutman Görevlendirme Süreci, İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Süreci, Alan/Dal/Program/Öğretim Türü ve Meslek Standartları Süreci, Yurt Dışı Eğitim ve Öğretim Süreci, e-YAYGIN Süreci, Olgunlaşma Enstitülerinin Kalite ve Kapasitelerinin Geliştirilmesi Süreci, Açık Öğretim Okulları Süreci(Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi, Mesleki ve Teknik Açık Öğretim, Mesleki Açık Öğretim Lisesi), Hayat Boyu Öğrenme İyi Uygulama Örnek Çalışmalar Süreci, Bilimsel, Kültürel, Sanatsal, Sosyal ve Sportif Etkinlikler Süreci, Kültür ve Süreli Yayınlar Süreci, MEB Kütüphaneleri ve Müzeleri Süreci, Sınav Hizmetleri Planlama, Hazırlık ve Koordinasyon Süreci, Soru Oluşturma ve Geliştirme Süreci ve Sözleşmeli Öğretmen Alımı Sözlü Sınavı Süreci analiz edilmiştir.

Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Ercan TÜRK, Bakanlığımız iç kontrol sisteminin kurulmasına yönelik yapılan çalışmaların önemini ifade ederek katılımcılara teşekkürlerini iletmiştir. 

 

27-05-202427-05-202427-05-202427-05-202427-05-2024

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.