Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Strateji Geliştirme Başkanlığınca Düzenlenen "AR-GE Değerlendirme ve Planlama Semineri" Balıkesir'de Başladı

Strateji Geliştirme Başkanlığınca Düzenlenen

Millî Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından il millî eğitim müdürlüklerimiz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren araştırma geliştirme (AR-GE) birimlerinde görev yapan personelin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak, birimlerin günümüz ve önümüzdeki dönem çalışmaları hakkında paylaşımlarda bulunmasına imkan sunmak ve il AR-GE birimlerimiz arasındaki iş birliğini artırmak amacıyla 06-10 Kasım 2023 tarihleri arasında Balıkesir'de düzenlenmesi planlanan "AR-GE Değerlendirme ve Planlama Semineri" başlamıştır. Farklı üniversitelerden akademisyenlerin ve Bakanlığımız uzman personelinin eğitim görevlisi olarak yer aldığı seminere 81 il AR-GE biriminde görev yapan personel katılım sağlamaktadır. Seminerde ele alınacak konulara yönelik yakın dönemde 81 il AR-GE biriminin dahil olacağı faaliyetler düzenlenmesi planlanmaktadır.

Strateji Geliştirme Başkanı sayın Ercan TÜRK seminerde görev alan eğitim yöneticilerine, eğitim görevlilerine ve değerli katılımcılara teşekkürlerini ileterek seminerin verimli ve faydalı olması dileklerini ifade etti.

 

 

06-11-202306-11-202306-11-2023

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.