Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Strateji Geliştirme Başkanlığı Tarafından "Millî Eğitim Bakanlığı Yıllık Bülteni" Hazırlandı.

Strateji Geliştirme Başkanlığı Tarafından

Millî Eğitim Bakanlığı olarak On İkinci Kalkınma Planı (2024-2028), Orta Vadeli Program  (2024-2026), Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı (2024) ve Millî Eğitim Bakanlığı 2024-2028 Stratejik Planı başta olmak üzere üst politika belgelerinde eğitime ilişkin belirlenen politika, amaç, hedef, strateji ve tedbirler doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sayın Bakanımız Yusuf TEKİN'in liderliğinde Bakanlığımız merkez teşkilatı birimlerince Haziran 2023 - Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen seçili faaliyetleri içeren "Millî Eğitim Bakanlığı Yıllık Bülteni" Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır. Bakanlığımızın her bir birimi geçtiğimiz bir yıl içerisinde çok sayıda ve önem arz eden faaliyetlere imza atmıştır. Hazırlanan yıllık bülten bu çalışmaların çok kısa bir kesitini içermektedir. Bu vesileyle, söz konusu faaliyetlerin hayata geçmesinde emekleri olan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. 

 

Millî Eğitim Bakanlığı Yıllık Bülteni'ne ulaşmak için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.