Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN Başkanlığında Mersin İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN Başkanlığında Mersin İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN başkanlığında 18 Ocak 2024 tarihinde Mersin İl Eğitim Değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Ercan TÜRK katılım sağladı.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf TEKİN, Mersin programları kapsamında öncelikle Valiliği ziyaret etti. Bakan TEKİN, Valilik ziyaretinde şeref defterini imzaladı, Vali Ali Hamza Pehlivan ve diğer ilgililerle görüştü. Ziyaret kapsamında, Bakan TEKİN'in şahitliğinde Vali Pehlivan ve hayırsever Abdulkadir Gürüz arasında 24 derslikli lise yapımı için protokol imzalandı. Bakan TEKİN, programın ardından Suphi Öner Öğretmenevinde basına kapalı olarak düzenlenen il eğitim değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Bakan TEKİN, "Mersinli çocuklarımızın geleceğe daha iyi bir şekilde hazırlanması ve Mersin'de eğitimi daha ileri noktalara getirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum." dileklerini ifade etmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.