Strateji Geliştirme Başkanlığı 

İl Millî Eğitim Müdürlükleri Araştırma Geliştirme (AR-GE) Birimleri Modülü Hazırlanarak Kullanıma Açıldı

İl Millî Eğitim Müdürlükleri Araştırma Geliştirme (AR-GE) Birimleri Modülü Hazırlanarak Kullanıma Açıldı

İl Millî Eğitim Müdürlükleri Araştırma Geliştirme (AR-GE) Birimleri Yönergesi ile stratejik planlama ve yönetim, izleme ve değerlendirme, iç kontrol sistemi, hizmetlerin niteliğini artırma ve proje hazırlama faaliyetleri yürütülmektedir. İl milli eğitim müdürlükleri araştırma geliştirme birimleri tarafından yürütülen bu çalışmalar kapsamında kurumsal hafızanın güçlendirilmesi, güvenli, sürdürülebilir ve nitelikli bir veri tabanı oluşturulması amacıyla Strateji Geliştirme Başkanlığımız ve Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü işbirliğinde hazırlanan İl Millî Eğitim Müdürlükleri Araştırma Geliştirme (AR-GE) Birimleri Modülü (sgbarge.meb.gov.tr) kullanıma açılmıştır.

İl Millî Eğitim Müdürlükleri Araştırma Geliştirme (AR-GE) Birimleri Modülü'nün tanıtımı amacıyla Başkanlığımız koordinasyonunda 20.12.2023 tarihinde çevrim içi bir toplantı düzenlenmiştir. 81 il millî eğitim müdürlüğünden uzman personelin katılım sağladığı toplantıda modülün kullanımı hakkında bilgilendirme yapılmış ve Başkanlığımız tarafından hazırlanan "Modül Kullanım Kılavuzu" katılımcılarla paylaşılmıştır. 

Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Ercan TÜRK modülün hayırlı olmasını dileyerek hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkürlerini iletmiştir.

 

21-12-202321-12-202321-12-2023

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.