Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN Başkanlığında Kastamonu İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN Başkanlığında Kastamonu İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN başkanlığında 4 Ocak 2024 tarihinde Kastamonu İl Eğitim Değerlendirme toplantısı yapıldı. Söz konusu toplantıya Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Ercan TÜRK katılım sağladı.

Bakan TEKİN, Bakanlığımızın Kastamonu'daki çalışmalarını, eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde incelemek üzere yapılan toplantıda "Türkiye'nin en büyük şehirlerinden en küçük yerleşim alanlarındaki kurumlarımıza dek tüm ülke sathında kurumlarımızı çağın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde güçlendirmeye devam ediyoruz" ifadelerini kullandı. Göreve gelinen günden bu zamana çok sayıda il ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Sayın Bakanımız, bu ziyaretler sonucunda edinilen geri bildirimlerle eğitim politikalarımızın zenginleştirildiğini vurguladı.

Sayın Bakanımız TEKİN, Kastamonu ilimiz özelinde gerçekleştirilen bugünkü toplantının hayırlılara vesile olmasını dileyerek ilde gerçekleştirilen eğitim çalışmalarında emeği olanlara teşekkürlerini ifade etti. 

Mill Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat AB Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.