Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Başvuruları Başlamıştır.
![Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Başvuruları Başlamıştır.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_03120313_yenilik.jpg)
Eğitim ve öğretim alanında özgün uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” nin 4’üncüsü düzenlenecektir.
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında uygulanacak Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri değerlendirme sürecinde değerlendirici olarak görev almak isteyenlerin ekte yer alan formu doldurarak 14 Mart 2016 tarihine kadar sgb_yenilikcilik@meb.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.
Başvuru formu için tıklayınız.