Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Başkanlığımızca "İl Millî Eğitim Müdürlükleri Stratejik Planı Hazırlama Semineri" Düzenlendi.

Başkanlığımızca

Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı stratejik plan hazırlık çalışmalarının uyum içinde devam ettirilmesi ve süreçte yapılan çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla 18-20 Eylül 2023 tarihleri arasında Balıkesir'de "İl Millî Eğitim Müdürlükleri Stratejik Planı Hazırlama Semineri" düzenlenmiştir. Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanlığı koordinesinde düzenlenen seminere İl Millî Eğitim Müdürlüklerinde stratejik planlama sürecinden sorumlu personel katılım sağlamıştır.

Ayrıca Başkanlığımız AR-GE, Kalite ve İzleme Dairesi, İl Millî Eğitim Müdürlükleri Araştırma Geliştirme (AR-GE) birimlerinden sorumlu personelle seminerde bir araya gelmiş ve İl Millî Eğitim Müdürlükleri Araştırma Geliştirme (AR-GE) Birimleri Yönergesi güncelleme çalışmaları yapılmıştır. Söz konusu çalışmalar kapsamında, Başkanlığımız tarafından hazırlanan taslak yönerge incelenmiş, il millî eğitim müdürlüklerinin taslak yönergeye ilişkin değerlendirmeleri alınmış ve taslak yönerge maddeleri üzerinde gerekli güncellemeler yapılmıştır. 

 

 21-09-202321-09-202321-09-2023

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.