Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Bakanlığımızın İlk Üç Aylık Bütçe Gerçekleşmeleri Toplantısı Yapıldı.

Bakanlığımızın İlk Üç Aylık Bütçe Gerçekleşmeleri Toplantısı Yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Bütçe ve Performans Daire Başkanlığı 24 Nisan 2024 tarihinde Bakanlık merkez teşkilatı birimleri ile bir araya gelerek  "Milli Eğitim Bakanlığı İlk Üç Aylık Bütçe Gerçekleşmeleri" toplantısı düzenlemiştir. Söz konusu toplantıda, Milli Eğitim Bakanlığı ilk üç aylık bütçe gerçekleşmeleri değerlendiriilmiş olup gelecek dönem için stratejilerle ilgili fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Toplantıya katılan harcama birimi temsilcileri ile Bakanlığın bütçe hedeflerine ulaşmak için yapılan çalışmalar değerlendirilmiştir.  Ayrıca, bütçe performansının artırılması ve etkinliklerin optimize edilmesi için yeni stratejiler hakkında görüşmeler yapılmıştır.

Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Ercan TÜRK, Bakanlığımız bütçe uygulamalarıyla ilgili yapılan çalışmaların önemini ifade ederek katılımcılara teşekkürlerini iletmiştir.

25-04-2024

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.