Strateji Geliştirme Başkanlığı 

2016-2017 Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Başvuruları Başladı

2016-2017 Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Başvuruları Başladı

Her yıl artan bir ilgiyle gerçekleştirilen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri eğitim ve öğretim alanında farklı ve özgün uygulamalar geliştirmeyi kendine görev bilmiş paydaşlarımız için değerli bir motivasyon aracı konumuna gelmiştir.

2016-2017 Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri sürecinde Değerlendirici olarak görev almak isteyenler 13 -17 Mart 2017 tarihleri arasında http://eoyo.meb.gov.tr adresinden başvuru yapabileceklerdir. Mail ortamında gönderilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru modülü birçok veriyi MEBBİS´de kayıtlı bulunan bilgilerinden alacaktır.  Bazı bilgiler ise manuel olarak doldurulacaktır. Başvurucuların MEBBİS bilgilerinin tam ve doğruluğundan emin olması gerekmektedir.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendiricileri; başvuruda bulunanlar arasından, formdaki kriterler dâhilinde yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir. Göreve uygun bulunanlar 3-7 Nisan 2017 tarihleri arasında uygulamalı eğitime alınacaklardır.

Değerlendirici olarak görev almak isteyenler; Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri sürecine bireysel ya da kurumsal ekip üyesi olarak başvuruda bulunamazlar. Başvuruda bulunanların hem başvuruda bulunduğu çalışma hem de görev almış ise değerlendiricilik görevi iptal edilir.

 

Başvuru için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.