Strateji Geliştirme Başkanlığı 

13-17 Haziran 2015 tarihlerinde yapılacak Stratejik Yönetim Sisteminde Yıllık Planlar ve İzleme -Değerlendirme Semineri katılımcı listesi ve açıklama metni.

13-17 Haziran 2015 tarihlerinde yapılacak Stratejik Yönetim Sisteminde Yıllık Planlar ve İzleme -Değerlendirme Semineri katılımcı listesi ve açıklama metni.

13-17 Haziran 2015 tarihlerinde yapılacak olan "Stratejik Yönetim Sisteminde Yıllık Planlar ve İzleme -Değerlendirme Semineri’ne” ilişkin açıklama

1)Seminer Cumartesi (13.06.2015) günü 09.30’da başlayacak ve Çarşamba Günü (17.06.2015) 11.00’da tamamlanacaktır.

 

     a. Katılımcıların geç katılımı veya erken ayrılmalarına kesinlikle izin verilmeyecektir.

 

     b. Katılımcıların ulaşımlarını bu saatlere uygun olarak düzenlemeleri gerekmektedir.

 

   c. Günlük tek vasıtası bulunması nedeniyle Çarşamba Günü çıkışı itibarıyla vasıtaya yetişemeyeceklerin bu durumu dilekçe ile eğitimin ilk günü tarafımıza bildirmeleri durumunda kendilerine Çarşamba Akşamı için konaklama imkânı verilerek bu gece içinde konaklamaları Harcırahtan karşılanacaktır. 

 

2)Seminer “İzmir/Seferihisar Euphoria Eagean Resort&Spa Otel’de” giderleri Harcırah Kanunu hükümlerine göre karşılanarak yapılacaktır.

 

3)Seminerde performans programı çalışması yapılacağından katılımcıların illeri stratejik planlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.Ulaşım:


  Havaalanı’ndan geliş: 

202 no’lu ESHOT otobüsleri ile Üçkuyular Pazar yeri durağında iniş yaparak, semt garajından İzmir-Seferihisar dolmuşlarına binilebilir. Seferihisar merkez’ de Çeşme durağında inilip, yaklaşık 50 mt. Mesafede, Migros (eski Tansaş) karşısında Sığacık dolmuşlarına binerek otele geliş yapılabilir.

Otogar’dan geliş: 

Otogar’dan ara servisler (otobüs firmalarının ücretsiz transferleri) aracılığı ile Narlıdere istikametine giden araçlar ile  Üçkuyular Pazar yeri durağında inilerek, semt garajından kalkan İzmir-Seferihisar dolmuşlarına binilebilir. Seferihisar merkez’de Çeşme durağında inilip, yaklaşık 50 mt. Mesafede, Migros (eski Tansaş) karşısında Sığacık dolmuşlarına binerek otele geliş yapılabilir.

Otel haritası için lütfen tıklayınız. 

Adres: Sığacık Mah. Akkum Cad. No:20 35460 Seferihisar - İzmir / TÜRKİYE -

http://www.euphoriahotels.com/tr

 

4)Konaklama, ulaşım ve tesis ile ilgili diğer sorularınız için:

Keyif Tur temsilcisi Seyfettin Bey 

Telefon: 0 532 7451928

e-mail: info@keyiftur.net 

 

5)Kurs katılımcıları merkez ve taşra birimlerimiz tarafından bildirilen isimlerden oluşmaktadır. Elektronik Posta ekinde Başkanlığımızca İnsan Kaynakları

Genel Müdürlüğüne gönderilen liste yer almaktadır. Ancak söz konusu liste kurs katılım onayı niteliği taşımamaktadır. Katılımcıların onaylarını MEBBIS’de

Re’sen alıma ilişkin kontrol etmeleri gerekmektedir. MEBBIS’de görünen onay Bakan Onayı niteliğinde olduğu için katılımcıların illerinde ayrıca bir onay

almaları gerekmemektedir.

 

6)Seminer katılımcı listesi için lütfen tıklayınız.

 

   

Saygılarımızla

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat A Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.