Strateji Geliştirme Başkanlığı 

Strateji Geliştirme Başkanlığı Koordinesinde Yürütülen "Tertemiz Yarınlar Okullardan Başlar" Projesi Bilgilendirme Toplantısı 08 Aralık 2023 Tarihinde Antalya'da Yapıldı.

Strateji Geliştirme Başkanlığı Koordinesinde Yürütülen

Strateji Geliştirme Başkanlığının koordinesinde ve OPET iş birliğinde yürütülen projeyle öğrenci, öğretmen, okul yöneticileri, destek personeli ve velilerde temizlik, hijyen konusunda bilinçlenme ve farkındalığın artırılması, bu kapsamda öğretmenler tarafından okul ve okul çevresine yönelik sosyal sorumluluk kampanyaları düzenlenmesi, iyi uygulama örneklerinin ülke genelinde yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.

Proje bilgilendirme toplantısında; Bakanlık temsilcileri, ilgili firma yetkilileri ve il Ar-Ge birimlerinde görevli personel hazır bulundu.

Toplantıda; 2023-2024 eğitim öğretim yılında planlanan proje faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme yapılarak, proje süreçleri il koordinatörleri ile paylaşılmıştır.

Mill Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No. 98 4.Kat AB Blok Bakanlıklar Kızılay/ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.