Strateji Geliştirme Başkanlığı 

EKYS Ödül Töreni Yapıldı

“Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi  10. Paylaşım Toplantısı ve Ödülü Töreni”  20 Haziran 2014 tarihinde Sayın Bakanımız Nabi AVCI´nın teşrifleriyle Başkent Öğretmenevinde gerçekleştirilmiştir.  
EKYS Ödül Töreni Yapıldı

        “Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi  10. Paylaşım Toplantısı ve Ödülü Töreni” 20 Haziran 2014 tarihinde Başkent Öğretmenevinde yoğun bir ilgi ve katılımla gerçekleşmiştir.

         Törende 2013-2014 eğitim öğretim yılı Eğitimde Kalite Birincilik, İkincilik, Üçüncülük ve Teşvik Ödülleri Sayın Bakanımız Nabi AVCI, Sayın Müsteşarımız Yusuf TEKİN ve Sayın Müsteşar Yardımcımız Ömer AÇIKGÖZ’ ün teşrifleriyle sahiplerini bulmuştur.

 Ayrıca Kurum ve Ekiplerimiz stantlarında Eğitimde Kalitenin geliştirilmesine yönelik gerçekleştirdikleri çalışmalarını ve projelerini sergileme imkânı bulmuşlardır.

Strateji Geliştirme Başkanlığı olarak, Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi uygulama sürecinde beraber çalıştığımız dereceye giren veya giremeyen tüm Kurum ve Ekiplerimizi tebrik eder çalışma ve başarılarının devamını dileriz.

 

ekysfotoekys2ekys4ekys5ekys3ekys1

 

 

 

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No98 A Blok 4.Kat Bakanlıklar Kızılay / ANKARA - 0(312) 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.